Binnen zonwering monteren op kunststofkozijnen is vaak lastig, dit omdat u niet wilt boren in uw nieuwe kunststofkozijnen en het raam naar binnen kiept/draait. Nu hebben wij van Starkozijn hier een paar mooie alternatieven voor. De montage is eenvoudig en kan vaak zonder dat er een schroef aan te pas komt worden geplaatst. De ramen kunnen gewoon draaien en kiepen zonder dat de zonwering in de weg hangt.
Horren en binnenzonwering voor kunststof kozijnen
Star-Plissé binnenzonwering
De Star-Plissé wordt zonder schroeven gemonteerd. Hoe dat in z’n werk gaat? De zonwering wordt vastgezet in een aluminium frame in de kleur van het kunststof kozijn. Dit frame wordt op het kozijn gezet door middel van metaal- en magneetband wat op de glaslat wordt geplakt. Er komt geen schroef aan te pas en als de ramen gelapt moeten worden is het complete frame er in no-time uit. Plissé zonwering is er in verduisterende en lichtdoorlatende stoffen met de keuze uit een bediening aan de boven- of onderkant.
Wist je dat …
Wij ook een rolgordijn of lamellen variant hebben op deze zonwering? Deze worden in hetzelfde aluminium frame gemonteerd.
Star-Rollux
Dit type zonwering sluit naadloos aan op de kunststof kozijnen. De rolbak en de geleiders kunnen in precies dezelfde kleur als het kozijn worden afgewerkt. De geleiders worden vervolgens met dubbelzijdig tape vastgezet op de glaslat. De rolbak wordt met 4 kleine schroefjes vastgezet. Ook voor dit type zonwering geldt dat er verschillende soorten en kleuren stof verkrijgbaar zijn. Dit rolgordijn is te bedienen met een koord.
Alle voordelen van binnenzonwering op een rij:
- Montage zonder of met weinig schroeven
- De zonwering kan blijven zitten in kiepstand
- Verkrijgbaar in verschillende kleuren en uitvoeringen
- Frame en geleiders in de kleur van het kunststof kozijn
- Bediening met koord (Star-Rollux)
- Bediening van boven én beneden mogelijk (Star-Plissé)
Horren
Onderstaand onze horren voor kunststof kozijnen.
Inzethorren
Deze horren worden in het draaikiepraam gezet en kunnen het gehele jaar blijven zitten.
De draaikiepramen kunnen gewoon worden gebruikt in zowel de draai als de kiepstand.
De inzethor is er in vele verschillende modellen het meeste wordt de vaste inzethor gebruikt.
Er zijn ook plissé stoffen en rolhor systemen in te krijg,
Plissé hordeuren
Plissé hordeuren worden het meeste gebruikt voor achterdeuren, tuindeuren en schuifpuien. Deze hordeur is erg sterk en gemakelijk ingebruik.
Wil je meer informatie over dit product?
Binnen zonwering monteren op kunststofkozijnen is vaak lastig, dit omdat u niet wilt boren in uw nieuwe kunststofkozijnen en het raam naar binnen kiept/draait. Nu hebben wij van Starkozijn hier een paar mooie alternatieven voor.
Binnenzonwering en horren
Bekijk onderstaand onze horren en binnenzonwering voor kunststof kozijnen mogelijkheden.
Vraag vrijblijvend een offerte aan
Er zijn veel mogelijkheden met horren en binnenzonwering voor kunststof kozijnen. Vraag vrijblijvend een offerte aan.